Obsah: Tajemný cizinec

Začínající mladá herečka v soukolí vztahů profesionálních, přátelských i milostných. Deirdre získává svou první roli ve hře zbožňovaného režiséra a otvírá se jí tak cesta k dalším rolím, ale i k mnoha novým vztahům - pracovním i milostným. Sympatie, antipatie, závist, přátelství, to vše se proplétá v živém ději, časem ovšem vyplouvají na povrch různé netušené souvislosti a především se rozehrává podivná záhada, která děsí a ničí protagonistku jejich divadelní společnosti. Deidre si dává vše dohromady a spolu s ohroženou přítelkyní přichází na věci, které jí dříve nedošly. Představení Hamleta se nakonec stane úhelným bodem, v němž se záhada vyjeví, ale kde se také Deidře podaří ujasnit si, kdo je doopravdy kým.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize