Obsah: Malujeme pastelem

Objevte s námi barevný svět malby pastelem. Uznávaná výtvarnice Maria Baggetta prezentuje pestrou škálu námětů od expresivních portrétů a krásných krajinomaleb po realistická zvířata a dynamická zátiší to vše na barevných vyobrazeních s jednoduchými instrukcemi. Projděte si 12 rozfázovaných lekcí, během kterých se dozvíte množství užitečných rad a praktických tipů, které vám umožní vytvářet vlastní působivé malby pastelem. . Vyzkoušejte si základní tahy pastelem a jeho techniky. . Naučte se pracovat s tvrdými pastely, měkkými pastely a pastelovými tužkami. . Pronikněte do základů kompozice, teorie barev a jejich odstínů. . Prozkoumejte speciální techniky včetně glazování, roztírání, zakrývání šablonami a šrafování.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Malujeme pastelem