Obsah: Hon na vodní příšery

Hon na vodní příšery je jedinečná kryptozoologická publikace kombinující domorodé legendy, které autor nasbíral během svých expedic za bájnými netvory, s úvahami nad možnosti přežití těchto vodních monster do dnešní doby. Čtenář se zde setká se záhadnými živočichy, kteří se nápadně podobají dlouhokrkým plesiosaurům či dinosaurům. Tito mimořádně zajímaví tvorové však zřejmě plují pouze v proudech pradávných mýtů a lidské fantazie. Nenechte se však přesto ukolébat jistotou, že vás už v mokrém živlu nemůže nic překvapit. Některé z popisovaných vodních příšer jsou totiž až příliš reálné – v Amazonii například řádí agresivní sumci gigantických rozměrů, kteří potápějí čluny rybářů a pohlcují jejich nešťastné posádky...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize