Obsah: Tajemné podzemí III. díl - Západní Čechy

Třetí ze série knih, které si daly za úkol postupně seznámit čtenáře s historickým podzemím celé České republiky v dosud nebývalém rozsahu. Jejím prostřednictvím navštívíte nejen třeba podzemí Plzně či Žlutic anebo klatovské mumie, ale můžete se vydat třeba i po stopách podzemních chodeb v okolí Konstantinových Lázní nebo Manětína, důlních děl v okolí Stříbra. Zvláštní kouzlo mají i zdejší kláštery, například Kladruby ži zelená hora u Nepomuku, a jejich přece jen výlučný i zároveň trochu tajemný svět plný historických zvratů. Západní Čechy proslulé svými lázněmi, historickými památkami i romantickými zříceninami stejně jako vynikajícím pivem či krásnou přírodou tak nabízejí další náměty k méně obvyklým putováním.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize