Obsah: Všechny moje veverky

Všechny moje veverky   / J. Žáček  ; il. B. Kuběnová          . - Praha: Riafilm, 2007  . - 142 s. ; 22 cm        ISBN 978-80-239-9237-3  : Kč∼273, 00

Románek o veverkách a jejich existenčních a rodinných problémech, ve kterém se odráží svět lidí.
Na úvod nás autor, (JAN Žáček), seznámí s oficiálními platidly veverek a jejich rozdělením podle povahových rysů. Není totiž veverka jako veverka. Pak už se odvíjí samotný příběh, ve kterém veverky pomlouvají druhé, řeší svoje rodinné vztahy, ale samozřejmě, stejně jako lidé, i vztahy ostatních. Prožívají rozporuplné vztahy, aby se posléze zase usmířily. Je to příběh veverek hloupých i inteligentních, poctivých i těch méně poctivých, dobrých i zlých.
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz