Obsah: Náš pes Balabán

Náš pes Balabán   / Sheila Ochová  ; na orig. a jeho překl. spoluprac. Miroslav Novák; z něm. orig. přel. Zdenka Psůtková; il. Luboš Grunt      1. vyd    . - Praha: Amulet, 2001  . - 79 s. ; 21 cm  . - (Klíček). - Orig. : Balaban Neumann, der Hund      ISBN 80-86299-84-8  : Kč∼129, 00

Vtipné vyprávění o rodině Neumanových a jejich psím kamarádovi. Knížka je vhodná pro čtenáře od osmi let.
Mamince a tatínkovi Neumanovým a jejich třem dětem, nejstarší Ireně, prostřednímu Petrovi a nejmladší Barborce, se stýská po dědečkovi, který jim nedávno zemřel. Aby jim nebylo smutno, vezmou si z útulku opuštěného psa. Pes Balabán úplně změní život rodiny i celého okolí. Dokonce jim někoho přivede... Knížka má velká písmena, je proto vhodná i pro dyslektické děti.
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz
Dnes je 08.09.2024
Den 50. výročí úmrtí Elstner F.A.