Obsah: Potkával jsem lidi

Potkával jsem lidi   / Jan Nouza  ; il. Jaromír František Palme      1. vyd    . - Praha: Okamžik, 2008  . - 153 s. : fot. ; 23 cm        ISBN 978-80-86932-19-4  : Kč∼169, 00

Knížka zajímavých rozhovorů se zdravotně postiženými, s rodiči postižených dětí i s lékaři, kteří se při své práci setkávají s těžkými nemocemi či úrazy.
Nevidomá překladatelka, hendikepovaný sportovec, matka postiženého dítěte, neurochirurg - to jsou příklady osob, se kterými rozmlouvá autor v této knížce. Přináší rozhovory o překážkách, které zdravotně postižení musí v životě překonávat, o jejich profesním uplatnění, zájmech či úspěších, kterých dosáhli. Vyprávění lidí, kteří se na oblast lidí se zdravotním postižením dlouhodobě zaměřují.

Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz