Obsah: Kluci vlítnem na ně!

Kluci vlítnem na ně! : čtení pro kluky a jejich táty  / František Mandát        Vyd. 1    . - Praha: Fajma, 2000  . - 142 s. ; 21 cm        ISBN 80-85374-48-X  : Kč∼149, 00

Vyprávění desetiletého fotbalisty malého pražského klubu o zápasech a trénincích, vítězstvích i prohrách a především radosti ze hry.
Kuba hraje jednoho z obránců v týmu Kačerů. Na začátku podzimní sezony přichází nový trenér: je přísný a velmi náročný, ale spravedlivý a kluci si ho oblíbí. Brzy se dostaví i výsledky - mužstvo získá třetí místo v soutěži. Trenér se ale nelíbí některým činovníkům klubu, kteří rozjíždějí hru intrik a pomluv, do níž se snaží zatáhnout i rodiče. Kačeři tedy musí bojovat nejen na hřišti, ale i v zákulisí. Podaří se jim to?
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz