Obsah: Druidovo tajemství

Druidovo tajemství : historické krimi z doby starých Keltů  / Renée Hollerová  ; z něm. orig. přel. Barbora Molnárová; il. Günther Jakobs          . - Praha: Thovt, 2007  . - 119 s. : 1 mp. ; 20 cm  . - (Zločinu na stopě). - Orig. : Das Geheimnis des Druiden      ISBN 978-80-86969-40-4  : Kč∼210, 00

Historická krimi, ve které děti keltského náčelníka pátrají po zlodějích křišťálu a zjistí, že je vše jinak. Pro děti kolem 10 let.
Sourozenci Damona a Elico náhodně zjistí, že kdosi údajně ukradl kouzelný křišťál ze Solné hory. Obyvatelé osady musí bohům hory na usmířenou obětovat šperky, ale je všechno tak, jak vesnický druid říká? Sourozenci mají podezření, že to není jen tak... Napínavý příběh, kde se čtenáři mohou zapojit do děje.
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz