Obsah: Míša a Šíma - Kdo má pravdu?

Míša a Šíma jsoukamarádi, kteří rádi poznávají nové věci. A při svých zvídavých výpravách se často dohadují, kdo má pravdu. Každý z nich totiž někdy říká něco jiného a přitom mají vlastně pravdu oba. Je to možné? Ale ano, jak lze poznat z této knížky. Je určena předškolákům, které tohle zajímá a kteří chtějí vědět něco navíc. Najdou v ní spoustu báječných úkolů k přemýšlení, hraní i kreslení. Průvodci jsou dva prima kluci, s nimiž se děti dozvědí mnoho nového a užitečného, a zvědavá žížala, která klade všetečné otázky. Ti, kteří chtějí přijít každé zapeklitosti na kloub sami a nebudou si tak úplně jistí, nemusejí zoufat. Napoví jim chytré stránky se správnými odpověďmi. Není už tedy třeba váhat - zbývá jen pustit se do zábavného dobrodružství při hledání odpovědí na otázku Kdo má pravdu?
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Míša a Šíma - Kdo má pravdu?
Dnes je 08.09.2024
Před 104 lety se narodil(a) Borovička Václav Pavel