Obsah: Dolomity

Dolomity   / Eugen E. Hüsler            . - Vsetín: Altimax, 2005  . - 120 s. , vystřihovací karty: fot. , mp. ; 19 cm  . - (Turistika do kapsy)      ISBN 80-86743-10-1  : Kč∼295, 00

Popis lehkých i náročných pěších túr v Dolomitech.
Autor popisuje turistické trasy mezi údolímím, horskou pastvinou a vrcholem v horských skupinách Rosengarten a Schlern, na Langkofelu, pod Marmoladou, v Ampezzanských a Sextenských Dolomitech i turistická centra v oblasti Gardenského údolí (35 detailních popisů a 35 podrobných itinerářů k vystřižení). Popisuje neuvěřitelnou rozmanitost horské přírody a na praktických kartách detailně popisuje charakter túry a značení, vhodné období, výchozí a cílové místo, dopravní spojení, občerstvení i nocleh a www. stránky. Popisy doplňují fotografie, detailní mapky a piktogramy.
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz