Obsah: Holandská skutečnost

Holandská skutečnost : nizozemské aktuality, lidé a prostor, tolerance, média, školství, zdravotnictví, zemědělství  / Miroslav Kabela        1. vyd    . - Brno: Barrister & Principal, 2002  . - 199 s. , 16 s. fot. : tab. ; 21 cm        ISBN 80-86598-22-5  : Kč∼199, 00

Aktuální stav nizozemské společnosti z hlediska sociologického, demografického, sociálního, politického i ekonomického.
Publikace přináší sociologický, politologický, ekonomický a kulturní pohled na holandskou společnost roku 2002. Seznamuje s fakty a problémy médií, imigrační politikou, školstvím, zdravotnictvím a zemědělstvím. Velmi aktuálně reaguje na významné společenské a politické události poslední doby, kterými byly svatba korunního prince Viléma a atentát na kontroverzního politika Pima Fortuyna. Kniha navazuje na autorovy předcházející úspěšné tituly Holandská zkušenost a Holandská současnost.
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz