Obsah: Úhel pohledu

Úhel pohledu   / Zuzana Francková        Vyd. 1    . - Praha: Erika, 2009  . - 125 s. ; 21 cm        ISBN 978-80-7190-483-0  : Kč∼189, 00

Příběh o dívce Valerii, která to v životě nemá jednoduché a prožívá spoustu zklamání.
Valerii celý život provází pláč, strach a zklamání. Na základní škole snáší šikanu od svých spolužáků, ale také od učitelek. Jediné místo, kde se cítí dobře, je letní tábor. Seznámí se zde s Danielem, který se stane její dětskou láskou. Život se jí změní, když je přijata na gymnázium v Hradci. Tam se setkává s dívkou Hedvikou, která se stane kamarádkou na celý život. Valerie se po úspěšném dokončení studia dostává na pedagogickou fakultu a Hedvika na vysokou školu zemědělskou. Ač jsou obě kamarádky daleko od sebe, vždycky si najdou na sebe čas, aby byly spolu. Valerie se zamiluje do Michaela. Myslí si, že konečně našla svoje vysněné štěstí, ale nebude opět zklamaná?
Vytvořil: ota61
Upravil: pan.Kchiu