Obsah: Něco končí, něco začíná

Něco končí, něco začíná   / Zuzana Francková        Vyd. 1    . - Praha: Petra, 1999  . - 124 s. ; 21 cm  . - (Iva: pro dívky)      ISBN 80-85984-60-1  : Kč∼129, 00

Příběh první lásky a časného, nepříliš vydařeného manželství, zaujme starší dívky.
Hanka není atraktivní, ani učení jí příliš nesedí. Žije jaksi ve stínu své oslnivé sestry. Přesto probudí zájem a sympatie kluka, který je idolem snad všech děvčat v okolí. Okolnosti (tedy hlavně neopatrnost a naivita) si vynutí sňatek, ale určitou dobu se přesto zdá být vše v pohodě. Teprve ztráta zaměstnání a následné gamblerství změní partnerovu povahu (nebo jen aktivuje horší, dosud potlačené povahové rysy? ) a dochází k problémům, k jejichž řešení potřebuje Hanka hodně statečnosti a odvahy.
Vytvořil: ota61
Upravil: pan.Kchiu