Obsah: Lucka, Bambulín a zvířátka

Lucka, Bambulín a zvířátka   / Zuzana Francková        Vyd. 1    . - Praha: Petra, 2008  . - 123 s. ; 21 cm        ISBN 978-80-7301-258-8  : Kč∼179, 00

Další příběh o Lucce a jejích kamarádech, kteří se musejí vypořádat s životními problémy. Pro děti mladšího školního věku.
Lucka se po prázdninách vrací od babičky zpátky domů a dozvídá se novinku. Mezitím, co si ona užívala na venkově, tak se Simonina maminka a Ondrův otec do sebe zamilovali a brzy bude svatba. Z jejích kamarádů se stávají nevlastní sourozenci. Začíná škola a všichni se seznamují s novým spolužákem Filipem, synem veterináře. Jednoho dne je Filip pozve k sobě domů. Ukazuje jim spoustu zvířat i koně a také veterinární kliniku. Kamarádi jsou nadšeni. Simonu však něco trápí a nikdo neví co. Pomůže jí Lucka vyřešit problém, který ji tíží?
Vytvořil: ota61
Upravil: pan.Kchiu