Obsah: Lucka, Bambulín a tři taťkové

Lucka, Bambulín a tři taťkové   / Zuzana Francková        Vyd. 1    . - Praha: Erika, 2009  . - 119 s. ; 21 cm        ISBN 978-80-7190-567-7  : Kč∼189, 00

Další příběh o Lucce a jejích kamarádech, kteří chtějí o prázdninách zažít pravé dobrodružství. Pro děti mladšího školního věku.
Filip, Ondra, Simona a Lucka chtějí strávit týden prázdnin bez starostlivých maminek. Pokoušejí se přemluvit svoje tatínky, aby s nimi někam jeli, avšak oni nejsou nápadem zrovna moc nadšeni. Nakonec se rozhodnou splnit přání svých dětí, navíc Ondrův tatínek si může půjčit dřevěný srub od svého kolegy. Kamarádi vymýšlejí, jak si budou říkat při jejich expedici. Filip rozhodne o jménu skupiny. Budou si říkat Vikingové. Jediný problém, který děti ani ve snu nečekaly, je Luciin malý bráška Bambulín, který chce jet s nimi. Bambulín vždy dostane, co chce, a tak děti mají o zábavu postaráno. Prožívají plno radostí, ale i průšvihů s Bambulínem.
Vytvořil: ota61
Upravil: pan.Kchiu