Obsah: Daniela

Daniela   / Zuzana Francková            . - Praha: Erika, 2009  . - 125 s. ; 21 cm        ISBN 978-80-7190-315-4  : Kč∼189, 00

Příběh patnáctileté Daniely, která se musí vypořádat s problémy ve svém osobním životě. Určeno pro starší dívky.
Daniela žije po rozvodu svých rodičů s matkou. Ta o dceru nejeví zájem, který by si Daniela v jejím věku přála, navíc se chce její otec znovu oženit. Daniela se rozhoduje, zda zvolit gymnázium nebo obchodní či ekonomickou školu. Když žádá o radu svou matku, kterou školu si má vybrat, dostane nečekanou odpověď. Matka jí oznamuje, že si má vybrat nějakou učňovskou školu, poněvadž by se jí už konečně ráda zbavila a našla si taky nového muže. Jak se nakonec Daniela rozhodne a jaký nový osud ji čeká?
Vytvořil: ota61
Upravil: pan.Kchiu