Obsah: Střetnutí

Román kdesi na pokraji detektivky, hororu, pohádky a náboženské mystiky. Malé americké městečko se stane cílem nestvůrného komplotu jisté teroristické organizace.
Kniha osciluje na pokraji detektivky, horroru, pohádky a náboženské mystiky. Nový majitel místních novin a jeho redaktorka se postupně dostávají do soukolí intrik místních mocipánů, ale hlavně jakési parapsychologické společnosti, jež postupně ovládá celé město. Tato organizace pronásleduje i místního pastora a jeho náboženskou obec. Souběžně s bojem lidí probíhá i boj mezi anděly a démony, kteří jsou na straně lidského dobra a zla. Všechno vyřeší usilovné modlitby místních křesťanů, kteří tím posílí nebeské vojsko v jejich boji proti démonům a tak zvítězí láska a spravedlnost.
Vytvořil: kamo
Upravil: ota61