Obsah: Nejznámější pohádky - učíme se anglicky

Netradičně pojatá „učebnice“ angličtiny pro začátečníky: Její autorka, Joana Zarańská, je učitelka angličtiny s letitými zkušenostmi s prací s dětmi. Krásně ilustrovaná kniha je pojatá jako stručné převyprávění nejznámějších a nejoblíbenějších pohádek ve dvou jazykových verzích, takže se s její pomocí mohou děti naučit vyprávět tyto příběhy anglicky. To ale zdaleka není všechno! . Děti si díky této knize rozšíří slovní zásobu o nová anglická slovíčka, jež se naučí správně používat. . Děti se naučí vytvářet minulý čas anglických sloves. . Díky zjednodušenému fonetickému přepisu anglických výrazů si děti osvojí správnou výslovnost. Kniha se jistě stane dobrým pomocníkem jak dětem, které se v angličtině chtějí zdokonalovat samostatně, tak i jejich učitelům.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Nejznámější pohádky - učíme se anglicky
Dnes je 08.09.2024
Den 50. výročí úmrtí Elstner F.A.