Obsah: Playgirls 2

Příběh se začíná odvíjet od roku 1993 a popisuje život a okolí pražského erotického salonu – Playgirls. Nová mladá majitelka a šéfka Štěpánka Vranská zavádí originální „superservis třetí generace“, který znamená poskytovat sexuální servis ušitý každému zákazníkovi na míru jako oblek v prvotřídním salonu. Barvitý románový děj zavádí čtenáře do prostření „high society“, jež autor důvěrně zná, a ve kterém sledujeme tajné spády velkopodnikatelky Natálie Zrubecké, podnikatele – burana Josefa Syřiště, manželky velkofinančníka Evžena Pastora, zbožného starožitníka Karla Hušáka i srbskotureckého erotomana Achmeda Pribiče. V pokojích salonu fungují „profesionální muži“ - Tom Rodr s krásným Martinem Martinem a přichází sem i dívka Lenka Flanderková, jíž se zhroutil životní sen stát se manekýnou. Příběh nešťastného masochisty Dr. Tobiáše Munka dospívá k pasážím, jež dosud nebyly zveřejněny v češtině ani v překladech do češtiny.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 08.09.2024
Den 50. výročí úmrtí Elstner F.A.