Obsah: Odvaha být bohatá

Autorka prvotřídního bestselleru New York Times, The 9 Steps to Financial Freedom, nás s poctivostí, empatií a úžasnými znalostmi v oblasti fungování světa peněz zve do říše, kde mohou náš život a finance setrvávat a skutečně prosperovat v harmonii. V knize Odvaha být bohatá Ormanová používá prÚkopnické metody učení o penězích, které již přinesla milionům Američanů. Vede nás přes finanční mezníky života a ukazuje nám, jak v sobě máme probudit zdroje odvahy. Pomohou nám:. Odstranit finanční nepořádek, . Zrušit oslabující modely, . Chránit finanční prostředky při vstupu do manželství nebo romantických vztahů, . Znovu začít po rozvodu nebo smrti partnera, . Koupit dům, . Rozpoznat dobrý dluh od špatného, . Bezpečně a moudře investovat do budoucnosti, . Štědře dávat, bohatě žít, . Učit sebe i druhé vážit si peněz.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Odvaha být bohatá