Obsah: Hudba a zvuk na počítači

Průvodce a zároveň i praktická příručka k práci se zvukem na počítači. Přínosná publikace pro zájemce o problematiku hudebního softwaru a hudebního hardweru. Jejich uživatelé si mohou ověřit či rozšířit své znalosti v oblasti práce se zvukovými kartami, s MIDI sekvencerem či notačním softwarem, s jejichž pomocí je možné mj. vytvářet a zapisovat své vlastní skladby. Knihu přeložil a dále pro podmínky českého uživatele odborně rozpracoval skladatel Daniel Forró, jenž je sám autorem již několika titulů k této problematice. Publikace je doplněna slovníčkem odborných termínů, dodatkem o připojení MIDI nástroje ke zvukové kartě, popisem základu XG standardu Yamaha, adresáři firem a odkazy na internetové stránky. Přiložený CD-ROM obsahuje programy a soubory se vzorky k procvičení tematiky jednotlivých kapitol knihy.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: anotace ke knize