Obsah: Kniha Zjevení

Výklad Janovy Knihy Zjevení dle jednotlivých kapitol

Biblický pohled na události kolem Pánova druhého příchodu

Vysvětluje význam mnoha proroctví ze Starého a Nového Zákona

Premileniální postoj a doslovný výklad Božího Slova

Ilustrovaná s mnoha vysvětlujícími schématy pro studijní účely

Pozvání ke studiu Apokalypsy
„Blaze tomu, kdo čte, i těm, kteří slyší slova tohoto proroctví a zachovávají to, co je v něm napsáno;
neboť čas je blízko. “ (Zj 1, 3)

Od roku 1948, kdy po téměř dvou tisíciletích začal znovu existovat stát Izrael, do něhož se vraceli a vracejí jako do země svých otců Židé z celého světa, uvědomují si mnozí křesťané, že jsme se zřejmě ocitli na samém konci věků a že je na místě orientovat se více v prorockém slově Starého a Nového zákona.
Nabízíme Vám seznámení s knihou, v Anglii už desetiletí trvale populární a uznávanou, z pera baptistického amerického kazatele Larkina.
Je to jeden z výkladů knihy Zjevení, který bez pochyby jako každé lidské dílo nemůže být dokonalý. Avšak čtenáři originálu i překladu do jiných jazyků vydávají svědectví, jakým požehnáním jim kniha byla. Nyní v překladu Ivany Šímové vychází i v češtine.
Záměrem českého vydání je povzbudit čtenáře k osobnímu studiu Apokalypsy a připravit se tak na plánovanou studijní konferenci o eschatologii.

Názvy schémat: Přehled knihy zjevení | Tabulka prorockých dní v Písmu | Poselství sedmi církvím ve srovnání s dějinami
Církve | Církev, jak ji ukazuje kniha Zjevení | Tři chrámy | Soud odměn | Mapa Abrahamova zaslíbeného dědictví | Tabulka Danielových sedmdesát týdnu | Podsvětí | Srovnání sedmi číší a egyptských ran | Druhy vzkříšení | Vzkříšení a soudy | Tři období země | Země v době Tisíciletého království
Vytvořil: Sorokin
Zdroj: www.gimel.cz