Obsah: Gynekologické problémy u děvčátek...

Gynekologické problémy u děvčátek a dospívajících dívek : informace pro rodiče  / Jan Hořejší  ; il. Jana Nejtková      Vyd. 1    . - Praha: Grada Publishing, 2003  . - 29 s. : ilustr. , fot. ; 21 cm  . - (Pro rodiče)      ISBN 80-247-0553-2  : Kč∼129, 00

Informace pro rodiče o nejčastějších gynekologických onemocněních dětí, o menstruačním cyklu a jeho poruchách v dospívání i o antikoncepci.
Autor, profesor gynekologie a porodnictví na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, vedoucí Kliniky gynekologie dětí a dospívajících UK 2. LF, předkládá na základě svých dlouholetých odborných zkušeností soubor informací o této problematice srozumitelný široké laické veřejnosti. Cílem knihy je odtabuizovat gynekologickou tematiku a zbavit rodiče i děti ostychu a obav před pokládáním mnohých otázek. Kniha je určena především rodičům, ale i dospívajícím dívkám, studentům zdravotnických škol a posluchačům pedagogiky.
Vytvořil: Jacob
Upravil: ota61