Obsah: Encyklopedie koček

Encyklopedie plná údajů a obrázků je průvodcem světem koček. Text a ilustrace se doplňují a poskytují tak celkový pohled na všechny stránky života koček. Názorná příručka je doplněná 1000 fotografiemi a kresbamivíce než 300 druhů. Přehledně uspořádaný text přináší všechny důležité informace o jednotlivých plemenech. „Údaje o plemeni" obsahují běžné jméno, další jméno, tělesný typ a barevné variety. Úvodní části jsou věnovány anatomii a historii kočky domácí. Je vždy zajímavé a poučné vědět co nejvíc o domácím mazlíčkovi, což je také hlavní cíl této knihy. Napsal ji milovník koček, který je chová více než 30 let a dobře ví, že ať znáte kočky sebevíc, vždy jsou schopné vás něčím překvapit. Snad je to jedna z jejich nejpřitažlivějších vlastností - že nikdy nevíte o své vlastní kočce tolik jako o psu nebo nejlepším kamarádovi.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Encyklopedie koček