Obsah: Důstojník zpravodajské služby

Kniha je příběhem muže, který se vzpírá struktuře ozbrojených sil a riskuje svůj život, aby vyřešil vraždu – vraždu, která kryje zradu. Na vzdáleném skotském ostrově moře vyplaví tělo amerického důstojníka. Harry Voss, vojenský prokurátor, neváhá převzít úkol, aby našel odpovědět na otázku, kdo zabil nadporučíka Armanda Grassiho, a proč. Harry pracoval s nadporučíkem Grassim na případu zavražděného amerického stíhače sestřeleného jeho vlastními kamarády. Harry tak dostává šanci napravit křivdu minulosti. Mezitím zuří druhá světová válka: Londýn přežil Blitzkrieg, nacistické ponorky byly vytlačeny ze Severního Atlantiku a Spojenci se připravují na vítězné tažení Itálií. Voss a jeho nový partner kapitán Woody Kneece si jsou zpočátku jisti, že Grassi odkryl něco o tajných nočních letech mezi Anglií a vzdálenou základnou v Grónsku. Teď musí sledovat Grassiovy kroky a přitom jsou neúprosně vtahováni do nebezpečné konspirace. Hledání pravdy Harryho přivádí z týlu k frontovým liniím, ale jak Harry ví, pravda je často první obětí války.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Důstojník zpravodajské služby