Obsah: Digitální fotografie

Digitální fotografie je převratný vyjadřovací prostředek, který nabízí překvapující možnosti nejen profesionálům – umožňuje totiž prakticky každému uvolnit stavidla představivosti a tvořivosti. . Tato přehledná a bohatě ilustrovaná publikace vás provede krok za krokem světem digitální fotografie od různých technik pořizování snímků přes „kouzlení“ s jejich úpravou až po možnost archivace a tisku. Jaký fotografický přístroj si vybrat? Jak dovést své fotografie pomocí počítače k dokonalosti? Jak je rozesílat elektronickou poštou, umístit na webové stránky a radovat se z nich společně se svými přáteli? Jak fotografie ideálně archivovat a jak je co nejlépe tisknout? . Nepostradatelný průvodce pro všechny, kteří se bez obav chtějí pustit do vzrušujícího dobrodružství digitální fotografie.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Digitální fotografie