Obsah: Dokonalá zkratka

Kniha volně navazuje na autorův předchozí román Medvědí služba. Příběh začíná jako vyprávění o čerstvých maturantech, kteří mají před sebou nelehký úkol - uspět v přijímacích zkouškách na právnickou fakultu. Vyprávění má navíc lehce erotický podtext - hlavní hrdina Ondřej natolik touží po své bývalé spolužačce Heleně, že za příslib nespecifikované sexuální odměny neváhá vymyslet plán, jak celou tu mašinerii přelstít. Jakmile začne podnikat kroky k jeho uskutečnění a zasáhne do života jiných lidí, především advokáta Martina Aldera, události dostanou takový spád, že bezmocného Ondřeje strhnou s sebou. Příběh nabývá na dobrodružnosti, napětí narůstá a události nakonec vyvrcholí v lese u opuštěné zříceniny... Čtivé vyprávění, které nepostrádá napětí ani humor.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize