Obsah: Průvodce rodinným zdravím od A do Z

Kniha byla vytvořena především s cílem poskytnout důležité základní informace lidem, kteří se zajímají o své zdraví a o zdraví svých blízkých. Pro přehlednost byla rozdělena do čtyř hlavních částí:. Naše tělo. Rodinné zdraví od A do Z. Lékařská vyšetření od A do Z. První pomocDr. Frances Mackenzieová, jedna z nejznámějších australských píšících lékařek, se v této knize zabývá:. více než 1000 nemocemi, jejich příznaky a způsoby léčby. péčí o zdraví a možnostmi odborné pomoci. současnými diagnostickými metodami, testy a vyšetřeními. odbornými termíny. první pomocí v závažných případech i při každodenních drobných nehodách. a fungováním lidského těla (s podrobnými barevnými ilustracemi)Tato kniha, napsaná lékařkou s třicetiletou praxí, je neocenitelným pomocníkem pro každou domácnost.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Průvodce rodinným zdravím od A do Z