Obsah: Pozoruhodné výroky, Tvoje problémy očima moudrých 1

Miroslav Papoušek: Pozoruhodné výroky, Tvoje problémy  očima moudrých 1

Vybral a uspořádal Miroslav Papoušek

Gloria, Rosice u Brna, 2000, 135 str.

Obsah:

Poznámka 1Možno ještě objednat na adrese autora na dobírku za 50 Kč + poštovné: Ing. Miroslav Papoušek, Ivančice, Okružní 16, mobil: 732 110 005. Email: mira. papousek@volny. cz.

Poznámka 2: Autor nabídl první díl Pozoruhodných výroků už začátkem šedesátých let ke knižnímu vydání bezvýsledně desítce nakladatelství :Odeon, Orbis, Vyšehrad, Československý spisovatel atd. Po čase došlo k explozi tohoto literárního žánru. První díl PV byl vydán knižně až v roce 2000 v nakladatelství Gloria.
Vytvořil: novas
Zdroj: Kniha