Obsah: Reiki-praktické léčení

Reiki je velmi populární a efektivní forma přírodního léčení především proto, že nejde o agresivní metodu. Kniha je komplexním průvodcem pro léčbu více než osmdesáti běžných zdravotních problémů, počínaje ekzémem a pocity úzkosti až po bolest zad, artritidu a vysoký krevní tlak. Oddaná mistryně Reiki, učitelka, paní Mari Hall, vysvětluje principy léčení energií Reiki a zároveň poskytuje ilustrované pozice rukou při působení energií. Ke každé nemoci vypisuje množství příznaků, radu týkající se emocionálního aspektu potíží, popisuje čakry a žlázy související s ní, udává pozice rukou a doporučuje jiné terapie, kterými je možno léčbě nemoci prospět. Reiki je nepostradatelným průvodcem jak pro začátečníky, tak pro zkušené terapeuty.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Reiki-praktické léčení