Obsah: Rozvíjení intuice

Kniha fascinující již od první stránky, kde sama Shakti líčí, jak v sobě probudila vlastní intuici. Poté - prostřednictvím nejrůznějších cvičení a názorných příkladů - ukazuje čtenářům, jak by u sebe i oni mohli rozvinout intuici, jak jí naslouchat jak ji rozpoznat mezi všemi ostatními vnitřními hlasy a pocity a jak si nakonec správně vyložit poselství, které obdrželi ze svého nitra. A to všechno Shakti prezentuje velmi stylově. Všechny myšlenky ihned srozumitelně vykládá a nikdy nezapomíná na to, že každý z nás je spíše rozumově založený a že v nás naše racionální myšlení často probouzí obavy z toho, co strašného by se mohlo stát, kdybychom intuici uposlechli. Největším talentem autorky asi je, že je schopná věrohodně poradit čtenářům, jak intuici bezpečně zapojit do každodenního života.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Rozvíjení intuice