Obsah: Ruce světla

Barbara Brennan, která v sobě snoubí jasné myšlení fyzika s talentem nadaného léčitele a v průběhu mnoha let pracovala s pěti tisíci klienty a studenty, nám předkládá první hloubkovou studii lidského energetického pole, určenou všem lidem, hledajícím štěstí; zdraví a plné prožití života. Ruce světla vám nabízejí:. nové paradigma pro lidstvo v oblasti zdraví; nemoci a vztahů. pochopení a poznání toho, jak lidské energetické pole vypadá, jak funguje, jak se v něm projevují vztahy mezi přáteli či milenci, jakým způsobem v něm vznikají poruchy a jak je lze léčit. návod k procvičování schopnosti vidět a interpretovat auru. medicínsky ověřené studie případů léčení mnoha lidí s různými onemocněními. rady, jak léčit sebe i ostatní. autorčin osobní fascinující životní příběh nám může posloužit jako model osobního růstu, odvahy a schopnosti dosáhnout stavu rozšířeného vědomí.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: anotace ke knize