Obsah: Speciální efekty

Příručka určená všem zájemcům o digitální fotografování a jeho propojení s počítačovou technikou. . Tipy pro skenování: Získejte všechny informace o skenování filmů a o tom, jak se vyhnout obvyklým chybám. . Postupy: Srozumitelné návody k opravám a zlepšením fotografií pomocí Adobe Photoshopu. . Tisk: Informace o kombinacích tiskárna/papír a o tom, jak dosáhnout profesionální kvality výstupu. . Buďte kreativní: Upravte své obrázky pomocí speciálních efektů, rámečků, zvýraznění barev a tónování. . Projekty krok za krokem: Vyřešte problémy, zlepšete barvy a kompozici, odstraňte rušivé pozadí, obnovte staré fotografie a mnohem více. . A navíc: Vytvořte perfektní tisky, napodobujte efekt fotografických filtrů, přidejte barevné efekty, měňte oblohu a přetvořte nevýrazné fotografie v dokonalé umělecké dílo.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Speciální efekty