Obsah: Šachy

Jak pochopit hru pomocí ilustrovaných schémat. . Naučte se šachy, starodávnou hru králů. Osvojte si klíčové techniky a dnes již klasické tahy šachových velmistrů pro začátečníky i pokročilé, taktiky, kombinace, oběti a výměny. . Tento jedinečný obrazový průvodce je uspořádán tak, abyste mohli rychle vyhodnotit vlastní postavení a přiřadit příslušné řešení. Více než 300 příkladů ilustruje útočné i obranné strategie pro zahájení, průběh i zakončení hry. Každý tah je doprovázen komentovanými ilustracemi v rovnoběžném promítání (žádné obtížně čitelné symboly), abyste mohli tahy snadno sledovat. Kroužková vazba navíc umožňuje nechat knihu bez obav dlouho otevřenou, abyste ji mohli používat přímo při hře.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Šachy