Obsah: Škola byznysu

Robert Kiyosaki je světově uznávaný učitel v oboru financí a jeho kniha je označována za „výchozí bod pro každého, kdo chce získat kontrolu nad svou finanční budoucností“. Autor přisuzuje svůj úspěch síťovému marketingu. Ačkoli nepropaguje žádnou konkrétní organizaci síťového marketingu, uvědomuje si cenu příležitostí, jež tyto organizace nabízejí, a zdůrazňuje jejich hodnotu v této knize. Síťový marketing nabízí vypracovaný obchodní systém každému, kdo chce získat kontrolu nad svou finanční budoucností. Mnoho organizací v obchodním světě nechce být považováno za „síťový marketing“, protože si myslí, že tento výraz má negativní konotaci. Na rozdíl do nich Robert Kiyosaki tvrdí, že právě „síť“ je klíčem k finančnímu úspěchu, a propaguje síťový marketing, protože ten vám umožňuje stát se podnikatelem na pravé straně kvadrantu.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Škola byznysu