Obsah: Talk Show!

Talk-show! Aneb 7 dobrých důvodů, proč vystoupit v televiziAutorka od roku 1998 moderovala třicet měsíců v TV Prima oblíbený diskusní pořad Trní, v němž si dobrovolní hosté povídají o životě, o lásce, vyprávějí své příběhy a svěřují se se svými partnerskými problémy. V knížce Talk-show! odpovídá na otázku, proč se lidé k takovému veřejnému vystoupení odhodlali, co chtějí svým příběhem ostatním sdělit, koho a před čím varovat, co je vlastně přimělo k tomu, aby takto předstoupili "před národ"? Vybrala sedm z nich, sedm jejich příběhů. Zveřejňuje své rozhovory s nimi, jejich osudy, dopisy - a z její knížky vystupují náhle zajímavé lidské osudy, názory a zkušenosti, s nimiž se můžete i nemusíte ztotožnit, ale rozhodně vás zaujmou, protože je mů-žete konfrontovat s těmi svými, s příběhy z vlastního života či života svých blízkých a známých.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Talk Show!
Dnes je 08.09.2024
Den 25. výročí úmrtí Razgon Lev