Obsah: Upravujeme okolí domu

Publikace je zaměřena na problematiku úprav okolí rodinných domků, rekreačních chalup a chat. Zabývá se vztahy jednotlivých typů zástavby a řešením úprav pozemků v lokálních podmínkách. Věnuje se vyměřovacím pracím na pozemku včetně základních terénních úprava zlepšování půdy. Jsou zde popsány základní materiály pro stavební úpravy v okolí domu, jako jsou oplocení, stěny a zídky, cesty a pěšiny, odpočívadla, terasy, zahradní pergoly a besídky, schody a schodiště. Autor se věnuje skalkám jako architektonickým prvkům zahrady a venkovním krbům, grilům a ohništím. V závěru knihy je pojednáno o řešení přístřešků na zahradě a u hlavního objektu na parcele. Dále se dozvíte:. jak řešit skalku. vše o vyměřovacích pracích na pozemku a terénních úpravách. jak vybudovat vhodný přístřešek na auto či popelniceTo vše a mnoho dalších rad a tipů naleznete na stránkách publikace Vydavatelství ERA.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Upravujeme okolí domu