Obsah: Ve vazbě

Záznamy divadelních a televizních vystoupení populární dvojice komiků Josefa Mladého a Josefa Náhlovského. Knížka, která si klade za cíl pobavit čtenáře stejně jako to činí její autoři živým projevem, obsahuje kromě záznamů divadelních a televizních vystoupení Josefa Mladého a Josefa Náhlovského také jejich písňové texty. Jako každé mluvené slovo se i jejich humor tištěné podobě tak trochu vzpouzí, jak dokládá ediční poznámka Milivoje Tomka, který mimo jiné píše: "Posluchač si dokáže nezaslechnuté i na základě intonace či gest a mimiky mluvčího domyslet, ne tak čtenář. " Přesto se nakladatelství XYZ rozhodlo zachytit dialogy této dvojice a postavit jí tak malý literární pomník. Zamyšlení na téma Typy pohřebních řečníků nebo Přednáška o počítačích jistě své příznivce najdou.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: anotace ke knize