Obsah: To nejlepší z Hajaji

To nejlepší z Hajaji : ke 45. výročí vzniku rozhlasovového pořadu Hajaja    / Aut. Jindřich Balík
Výběr nejhezčích pohádek z pravidelného rozhlasového pořadu Hajaja s ilustracemi českých ilustrátorů pro nejmenší děti.
Rozhlasový skřítek Hajaja vypráví večer co večer pohádky už 45 let a k tomuto půlkulatému výročí byla vydána i tato pestrá knížka, kde si čtenáři připomenou rozhlasové pohádky od V. Čtvrtka, M. Zinnerové, F. Nepila, L. Středy a dalších autorů. Průvodcem celou knížkou není nikdo jiný než skřítek Hajaja, o kterém se děti mimo jiné dovědí, odkud se vzal a jak vlastně vypadá. V závěru knihy je přehled všech rozhlasových pořadů pro děti pravidelně vysílaných na stanici Český rohlas 2 - Praha.
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz