Obsah: Kouzelný kalendář - CD

Dramatizace knihy slavného norského autora (např. Sofiin svět). V hlavních rolích Marek Eben, Tobiáš Vacek Libuše Šafránková, Josef Abrhám, Josef Somr. Hudba a texty písní Marek Eben. Vychází ve formátu CD-audio na třech discích.
Další kniha norského autora Josteina Gaardera, známého u nás i po celém světě titulem Sofiin svět. Hlavní hrdina Kouzelného kalendáře – Jáchym – se snaží objasnit záhadu kolem zmizení dívky Elisabet, která se vydává díky kouzelnému adventními kalendáři napříč prostorem i časem ze současnosti do Betléma, kde se právě narodil malý Ježíš.
Vypravěč: Marek Eben; Jáchym: Tobiáš Vacek; Maminka: Libuše Šafránková; Tatínek: Josef Abrhám; Jan: Josef Somr; Knihkupec: Stanislav Zindulka; Elisabet: Jaroslava Kretschmerová. Úprava a režie Jan Jiráň. Hudba a texty písní Marek Eben.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize