Obsah: Lístky ve větru

Druhá část románu sleduje další dramatické osudy dětí, kterým se podařilo uprchnout z nelidského vězení uprostřed vlastní rodiny.
V této knize trojice sourozenců zakotví na svém útěku souhrou náhod u maloměstského lékaře, který je po čase adoptuje a pomůže jim uskutečnit jejich dětské sny. Hrdinka a vypravěčka příběhu se stane primabalerinou, jak v dětství snila, ale nemůže zapomenout na minulost a touží se pomstít své matce. Podřídí tomu veškeré své jednání, když však konečně najde příležitost, vyrovná si mladá žena se svou matkou účet, ale ztrácí zároveň člověka, kterého milovala.
Názvy jednotlivých dílů celého cyklu: Květy z půdy: Lístky ve větru, Vykoupení ohněm, Setba minulosti, Zahrada stínů.
Vytvořil: java
Dnes je 08.09.2024